اندیشکده آثار، یادگاه شهدای اقتدار ملی

آینده نگارهای اقتدار ملی با محوریت شهید اقتدار کشور «سرلشکر حسن تهرانی مقدم»

logo

اندیشکده آثار

آینده نگاره های اقتدار ملی، ملهم از
مدیریت جهادی و انقلابی سیدالشهداء اقتدار

سرلشکر «حسن تهرانی مقدم»


ششمین اجلاس بین المللی

مجاهدان در غربت

یادکرد شهدای اقتدار و امنیت ملی کشور
با مشارکت مؤسسه فرهنگی هنری سرلشکر شهید حسن تهرانی مقدم

اهم رویدادها

آشنایی با ما

بسم الله الرحمن الرحیم

«اندیشکده آثــار» اندیشگاهی است سایبری و محملی است برای تولید و نشر محتوا بویژه «آینده نگاره های اقتدار ملی» مُلهم از تفکر انقلابی و مدیریت جهادی فرمانده ای با آرزوهای دوربُرد، شهید اقتدار کشور، دانشمند برجسته و پارسای بی ادعا، سید الشهداء شهدای غدیر ولایت، سرلشکر پاسدار، «حسن تهرانی مقدم» ؛ درگاهی برای ایده آفرینی های خردورزانه که همزمان با هفتمین سالگرد شهادت «شهدای غدیر ولایت» راه اندازی شده است.

این اندیشکده بر آن است تا به فضل الهی، این ایده ها و آینده نگاره های مردمی اقتدار ملی را پس از اعمال چهار عمل اصلی حوزه ی فناوری یعنی گردآوری و تجمیع، طبقه بندی و عیارسنجی، پردازش و پالایش و در نهایت استخراج و عرضه، بهترین ایده ها و آینده نگاره ها را پس از امتزاج با قالب های هنری مؤثر، فراگیر، منعطف و تحول بخش به صور مختلف در بستر فناوری های نوین ارتباطی منتشر سازد.
ایده ی اصلی شکل گیری «اندیشکده آثار»، با الهام از این آیه ی شریفه ی «ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا، بل احیاء عند ربهم یرزقون» گرفته شده است. بر اساس نص صریح کلام خدا در قرآن کریم، شهدا زنده هستند و در پیشگاه حضرت حق، متنعم اند! لذا چون معتقدیم که آنان زنده و ناظر اعمال و کردار ما هستند، خطاب به «یاران حاج حسن» و همرزمان و رهپویان آن شهید بزرگوار چنین به تمنا می گوییم که: «اگر فیض همکلامی با شهید حسن تهرانی مقدم را در این زمان می داشتیم، برای حل این مشکل کشور چه می کرد؟» و به فضل الهی همین سخن و سئوال حکیمانه را دست مایه ی بسیاری از ایده آفرینی ها، ارائه طریق ها، راهکارجویی ها و آینده پژوهی های خود خواهیم کرد تا بتوانیم به مدد این هم افزایی فکری و تجمیع آراء و اندیشه ها، طرحی نو درانداخته و در سه عرصه ی «نگرش»، «راهبرد» و «راهکار»، رهتوشه هایی از یاران حاج حسن، تقدیم مسئولان اجرایی کشور در بخش های مختلف کنیم، باشد تا به حد وسع و توان خود، باری را به نیکی و خردورزی برداریم.

ختم سخن آن که این تلاش کوچک جز با همت خیرخواهانه‌ی همه‌ی خوبان دلسوز میسور نبود و سرانجام رسانیدن آن نیز، هم‌چنان نیازمند مساعدت نیک سرشتان است تا رضایت خلق خدا حاصل شود که رضایت خلق، تمهید رضایت خالق رحمان و رحیم است. این فقط دعوت به هم‌کنشی و همکاری نیست، بلکه ایجاد فرصت در داد و دهش معارف معنوی مغفول مانده‌ایست که همه‌ی خردمندان و دانش پذیران برای رسیدن به قله، محتاج همدستی، هم‌دلی و هم‌زبانی در این جهت‌اند.

و ما توفیقی الا بالله و الیه توکلت

خادم کمترین شهدا
عبدالرضا زرگری

zargary@gmail.com

14 دی ماه 1399

ارسال نظر

خبر ویژه: وبگاه «اندیشکده ی آثار» در حال به روزرسانی است...


موعد کوچ اجباری رسید؛ وبگاه جدید اندیشکده ی آثار و وبگاه های مرتبط از این پس بر روی سرویس «بیان» به روزرسانی می شود ... شکیبایی تان را ارج می نهیم...
سلام همراهان فرهیخته... همان طور که مستحضرید، وبگاه «اندیشکده ی آثار» و وبگاه های جانبی آن ، مدت 2- 3 سال بر روی سرویس وبلاگ ایرانی و محبوب «میهن بلاگ» قرار داشت و ناسپاسی است اگر از بابت 16 سال سرپا نگاه داشتن این سرویس به همت بلند تیم ساعی شرکت «صباایده» مالک «میهن بلاگ» سپاسگزاری نکنیم. اما با خاموش شدن سرورهای این سرویس دهنده ی نشر محتوای ایرانی از تاریخ 13 دی ماه 1399، بدیهی است همه ی وبگاه های جانبی علاوه بر «وبگاه مادر» یعنی وبگاه های «آینده نگاره های اقتدار» ، وبگاه «شهدای غدیر ولایت» و وبگاه «گام - گروه اقتدار ملی» همه به صورت مجتمع و در یک وبگاه جامع اما به تفکیک موضوعات به نمایش خواهند آمد.
از این رو، از یاران «حاج حسن»، مخاطبان فهیم و قدرشناس و رهروان راه شهدای اقتدار و امنیت کشور، صمیمانه سپاسگزاریم که با صبوری و شکیبایی خود، ما را در ساماندهی هر چه سریعتر قالب و نظم بخشی به محتوای وبگاه یاری می فرمایید. در پایان، منتظر راهنمایی ها، پیشنهادات و انتقادات شما برای هرچه بهتر شدن وبگاهی که در حقیقت متعلق به خود شماست، مشتاقانه می مانیم